להצעת מחיר, חייגו כעת:

משרד: 077-790-7800

נייד: 050-262-8667

פקס: 077-751-2020

שערים חשמליים לכל מקום

שערים חשמליים – לבניינים ולכל מקום

שער חשמלי לבניין הינו שער יעיל במיוחד. הוא מעניק הגנה לדיירים ומספק תחושת פרטיות. כל מי שהסתפק עד לא מזמן בשער רגיל, כבר הבין שזה לא ממש מספיק והוא עובר להשתמש בשער החשמלי.

כיום אנחנו מוצאים את השער החשמלי בהרבה מאוד מקומות. הם מספקים הגנה בכניסה לבתי ספר, הגנה לגני ילדים, חניה פרטית וגם בבניינים. השערים החשמליים מספקים תחושת בטיחות גבוהה והגנה מלאה על הדיירים במקום. מלבד זאת חוסך השער החשמלי בכוח אדם כפי שנפרט בהמשך.

שער חשמל – חוסך כוח אדם

אם נקטנו בדוגמא של בתי ספר או גני ילדים, שם היו עד לא מזמן שערים רגילים וכל מי שרצה להיכנס צלצל בפעמון והמזכירה הייתה צריכה לצאת ולפתוח עבורו את השער. השער החשמלי הוא שער הרבה יותר ידידותי. ניתן לשלוט עליו באמצעות שלט רחוק והמעגל הסגור אשר באמצעותו יכולה המזכירה לראות מי זה העומד בשער ולהחליט האם אפשר לפתוח לו את השער- משלים את המלאכה. כל זה נעשה מבלי שהיא תצטרך לקום מכיסאה או לצאת מחדרה. הכול בלחיצת כפתור!

שער חשמלי – הרבה יותר בטוח

השער החשמלי הוא שער הרבה יותר בטוח והוא מעניק לכל מקום שרק נבחר רמת בטיחות גבוהה ותחושה של הגנה מלאה.

בבניינים או חניות אשר שם התקינו את השערים הללו נהנים הדיירים מאיכות חיים גבוהה הרבה יותר ומתחושה טובה של בטיחות ושל הגנה גבוהים.

אז אם גם אתם רוצים ליהנות מתחושת בטיחות והגנה טובים הרבה יותר, לכו על שער חשמלי. זה אמנם יעלה לכם קצת אבל לבסוף תיהנו מאיכות חיים ברמה אחרת שלא הכרתם.

כי שער חשמלי זה משהו אחר מכל מה שהכרתם עד היום. אתם תישנו הרבה יותר טוב.

צור קשר

לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר כעת ונשמח לעמוד לשירותכם

רוטנשטיין חוסם - שערים חשמליים

טלפון: 050-262-8667

משרד: 077-7907800

פקס: 077-7512020

שערים חשמליים, תריסי גלילה, בכל חלקי הארץ, בדרום,בצפון,במרכז,בשרון,בתל אביב,פעמי תש"ז לכל חלקי הארץ

הדף הראשון -בנייה, קידום אורגני ניהול קמפיינים ממומנים  אסף דורי