מאמרים

יכולות הביצוע הגבוהות של חברת רוטנשטיין חוסם יחד עם איכות המוצרים, הובילו מגוון רחב של לקוחות עסקיים ופרטיים לבחור בנו כספקי שערים חשמליים / סורגים / תריסי גלילה / שערים אוטומטיים

רכישת תריסי גלילה חשמליים לעסק דורשת מכם להבין את צרכיכם הייחודיים, ולהכיר את סוגי תריסי הגלילה המוצעים בשוק. כך תבטיחו רכישה של תריסי גלילה איכותיים.

בזכות ההיצע הנרחב של תריסי גלילה עבור בתי עסק וצרכיהם השונים, יכול כיום כל אחד לבחור את התריס הנכון עבורו. יחד עם זאת, בחירה נכונה של תריסי גלילה דורשת מכם להכיר את סוגי תריסי גלילה המוצעים בשוק.

אין ספק כי אחד מפתרונות הסגירה והאבטחה המבוקשים והיעילים ביותר בארץ הינם תריסי גלילה, וזאת בזכות היותם מוצרים קלים לשימוש, יעילים וחזקים.

תריסי גלילה לעסקים קיימים בשוק המקומי והעולמי כבר הרבה מאוד שנים. תריסים אלו משתכללים ומתייעלים בכל עת, וזאת במקביל לטכנולוגיות, כלים, חומרים ושיטות עבודה חדשות הנכנסות לשוק. 

תריסי גלילה איכותיים לשימוש עסקי הינם תריסים חזקים, מעוצבים ועמידים המשמשים כאמצעי בטיחות רב מעלה לעסקים שונים במשק. חשוב לציין כי בכדי להבטיח את טיב המוצר יש לרכוש תריסי גלילה רק מחברה אמינה וותיקה כדוגמת רוטנשטיין חוסם.

מחסום חנייה הוא הפתרון הנכון ביותר עבורכם כדי לוודא כי אף רכב לא יחנה במקום השמור רק לכם.

שערים חשמליים כשמם כן הם – נפתחים ונסגרים באמצעות מנוע חשמלי שהספקו משתנה בהתאם לגודל, למשקל ולצורת ההזזה.

בשנים האחרונות בוחרים יותר ויותר ישראלים להתקין בביתם הפרטי ובעסקיהם שערים חשמליים, המספקים הגנה ופרטיות לחצר המתחם או הבית.

 

ניתן לעצב שערים חשמליים לעסקים בהתאמה מלאה לצרכי ומאפייני העסק, וניתן לבחור שערים המיוצרים מחומרי גלם עמידים במיוחד.

שערים חשמליים לעסקים מעניקים תחושת ביטחון ומקנים שקט נפשי לבעלי העסק ולעובדים.

 

צור קשר

לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר כעת ונשמח לעמוד לשירותכם

רוטנשטיין חוסם - שערים חשמליים

טלפון: 050-262-8667

משרד: 077-7907800

פקס: 077-7512020

שערים חשמליים, תריסי גלילה, בכל חלקי הארץ, בדרום,בצפון,במרכז,בשרון,בתל אביב,פעמי תש"ז לכל חלקי הארץ

הדף הראשון -בנייה, קידום אורגני ניהול קמפיינים ממומנים  אסף דורי