שערים חשמליים לעסקים

להצעת מחיר, חייגו כעת:

משרד: 077-790-7800

נייד: 050-262-8667

פקס: 077-751-2020

בעקבות גל הפריצות לבתי עסק בשנתיים האחרונות, החלו עסקים רבים לרכוש אמצעי מיגון חדשים בניסיון להקשות על הפורצים, ואין כמו פתרון המיגון של שערים חשמליים לעסקים (נקראים גם תריסי גלילה) על מנת להגן על חיי אדם, רכוש וציוד. למעשה, שערים חשמליים לעסקים מעניקים תחושת ביטחון ומקנים שקט נפשי לבעלי העסק ולעובדים. באמצעות השער ניתן לשלוט מי ייכנס למתחם ולמנוע כניסת זרים ואורחים לא רצויים.

 

פתרון מיגון יעיל ומשתלם

שערים חשמליים לעסקים נחשבים לאחד מאמצעי המיגון והאבטחה היעילים ביותר, יש מגוון פתרונות ועיצובים של שערים חשמליים, לכן חשוב לפנות לחברה מקצועית ומובילה בתחום כדי לקבל ייעוץ מקצועי ועל מנת לבחור בשער המתאים ביותר לצרכי המיגון של העסק. כאשר מתכננים שערים חשמליים לעסקים יש להתחשב בפרמטרים רבים ומגוונים כגון מידות הפתח שיש לסגור, תכיפות השימוש בשער, עיצוב השער בהתאמה לחזית המבנה ומאפייני העסק, עמידות, חומרי גלם לייצור השער, מנגנון פתיחה (שלט, כרטיס קרבה וכדומה) ועוד.

 

עיצוב מקורי וייחודי

חשוב לזכור כי שערים חשמליים לעסקים נמצאים בחזית העסק, לכן מומלץ להתקין שער מעוצב בהתאמה לחזית המבנה ובהתאם לגווני המותג. ניתן לייצר שערים חשמליים לעסקים מפלדה מגולוונת עמידה וחזקה ומחומרי גלם איכותיים נוספים, את השער ניתן לצבוע בתנור בשלל גוונים בהתאם לצרכי הלקוח. הצבע מעניק עמידות נוספת לשער מפני חלודה ואחת לכמה שנים ניתן לצבוע מחדש את השער, בהתאם לצורך. 

 

פתיחה מהירה ויעילה

כאמור, יש מגוון מנגנוני פתיחה וסגירה של שערים חשמליים לעסקים, ניתן להתקין שער חשמלי עם מנגנון קרבה כך שבעת הצגת כרטיס השער נפתח ונסגר אוטומטית, ניתן להתקין שערים חשמליים לעסקים עם שלט רחוק לתפעול קל ונוח ויש אפשרות לפתוח ולסגור את השער באמצעות המכשיר הנייד. כמו כן, ניתן להתקין מתג הפעלה בתוך העסק כדי לשלוט עליו בקלות וביעילות.

צור קשר

לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר כעת ונשמח לעמוד לשירותכם

רוטנשטיין חוסם - שערים חשמליים

טלפון: 050-262-8667

משרד: 077-7907800

פקס: 077-7512020

שערים חשמליים, תריסי גלילה, בכל חלקי הארץ, בדרום,בצפון,במרכז,בשרון,בתל אביב,פעמי תש"ז לכל חלקי הארץ

הדף הראשון -בנייה, קידום אורגני ניהול קמפיינים ממומנים  אסף דורי