להצעת מחיר, חייגו כעת:

משרד: 077-790-7800

נייד: 050-262-8667

פקס: 077-751-2020

שערים חשמליים - שערים אוטומטיים

שערים אוטומטיים – לבחור בטוב ביותר!

שערים אוטומטיים הם שערים חשמליים, אשר מוצבים במקומות כמו כניסות לחניונים, כניסות לבתים פרטיים, כניסות של עסקים וכדומה, כאשר המטרה היא למנוע מאנשים לא רצויים או מכלי רכב לא רצויים להיכנס למקום – על מנת למנוע גניבות וכדומה ו/או על מנת לשמור על הפרטיות של הדיירים. ישנם סוגים רבים ומגוונים של שערים אוטומטיים, אשר מכילים יתרונות שונים ואפשרויות שונות, על פי הדגמים והסוגים, ובהתאמה לצרכים של המקום.

שערים חשמליים

בדרך כלל ניתן למצוא שערים אוטומטיים בשטחים ציבוריים, במפעלים, בחניונים וכדומה, אך כאמור, גם בבתים פרטיים ובעסקים פרטיים. מכיוון שישנם ייעודים שונים ומגוונים לשערים האוטומטיים, חשוב לבחור בכל מקרה לגופו את הדגם המתאים אשר יוכל להתאים לצרכים הקיימים במקום הספציפי שעבורו רוכשים את השער, על מנת שהשער יוכל אכן להגן על המקום בצורה מלאה ובהתאמה מלאה לצרכים. ניתן למצוא בחברו שונות סוגים רבים ומגוונים של שערים אוטומטיים, כאשר לכל דגם ישנן תכונות שונות, אפשרויות שונות, גדלים שונים וכן הלאה. כל תכונה הופכת את השער למתאים למטרה מסוימת, ובמקביל גם ללא מתאים למטרות אחרות – לכן חשוב לבחור תמיד בשער המתאים ביותר.

איך פועלים שערים אוטומטיים?

שערים חשמליים פועלים בצורות שונות. הפתיחה והסגירה של שערים אוטומטיים משתנה משער לשער, וכך גם אופן ההפעלה של השערים. ישנם גם הבדלים בעיצוב של הדגמים השונים, אך לרוב ניתן לומר שההבדלים העיצוביים הם החלק המשמעותי פחות בבחירה של השער, משום שמדובר ב"קוסמטיקה" בלבד, במראה חיצוני שאותו ניתן להתאים על פי ההעדפות של הלקוח. ההבדלים המשמעותיים יותר הם אלו של צורך ההפעלה ומבנה השער, אשר חשובים להפעלה תקינה ולהגנה מלאה. שערים אוטומטיים יכולים להכיל כנף אחד או שתיים, וצורת הפתיחה יכולה להיות כדלת רגילה – כלפי פנים או כלפי חוץ – או כדלת הזזה, אשר נגללת לצדדים או אף כלפי מעלה. את השערים האוטומטיים פותחים באמצעות שלט אלקטרוני, כרטיס מגנטי, קוד סודי או אפילו אפליקציה בסמארטפון, כאשר המטרה היא להגן על המבנה ו/או על דייריו ולא לאפשר לזרים להיכנס אליו.

צור קשר

לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר כעת ונשמח לעמוד לשירותכם

רוטנשטיין חוסם - שערים חשמליים

טלפון: 050-262-8667

משרד: 077-7907800

פקס: 077-7512020

שערים חשמליים, תריסי גלילה, בכל חלקי הארץ, בדרום,בצפון,במרכז,בשרון,בתל אביב,פעמי תש"ז לכל חלקי הארץ

הדף הראשון -בנייה, קידום אורגני ניהול קמפיינים ממומנים  אסף דורי