להצעת מחיר, חייגו כעת:

משרד: 077-790-7800

נייד: 050-262-8667

פקס: 077-751-2020

סוגי שערים חשמליים  

שערים חשמליים

שערים חשמליים – כל הסוגים והאפשרויות!

בהרבה מאד מקומות עושים שימוש בשערים חשמליים: להגנה על מבנים – פרטיים כמו גם ציבוריים – לרוב על מנת למנוע כניסה של רכבים שאינם שייכים למבנה, או למטרות דומות אחרות. ישנם סוגים רבים של שערים חשמליים, וגם דגמים שונים ומגוונים, כאשר לכל דגם ישנה מטרה שונה מעט ושימוש אחר. חשוב להכיר את הסוגים השונים, כדי לבחור את השער החשמלי המתאים לכם.

שערים חשמליים

כאמור, ישנו מגוון רחב של דגמים של שערים חשמליים. ההבדל בין הדגמים הוא גם בסוג השער וסוג הפתיחה והסגירה שלו, וגם בעיצוב שלו. כמובן שמבחינה עיצובית ניתן לבחור בכל דגם שמתאים לכם ושאהוב עליכם. ישנם גם הבדלים משמעותיים בין השערים החשמליים השונים לגבי אפשרויות הפתיחה שלהם: באמצעות קוד, כרטיס אלקטרוני, שלט רחוק, חיוג מהטלפון הנייד או שימוש באפליקציה, וכן הלאה.

סוגי שערים

כאמור, ניתן למצוא סוגים רבים של שערים חשמליים, כמו לדוגמא:

מחסומים: שערים חשמליים רבים פועלים כמחסום פשוט, אשר מתרומם כלפי מעלה כאשר הוא נפתח. השערים הללו מיועדים לחסום כלי רכב שאינם בעלי אישור כניסה למקום.

שער מלא – נגרר: שערים חשמליים מלאים תופסים מקום רב, במיוחד כאשר הם בעלי דלת כנף נגררת. הכנף נפתחת פנימה או החוצה, והשערים הללו מיועדים לחניונים ולמקומות שאין בהם הולכי רגל, אלא רק כלי רכב.

שער מלא – מתרומם: זהו שער נדיר יחסית, שנמצא בעיקר בחניות תת קרקעיות. השערים הללו מתאימים למקומות שבהם הפתיחה והסגירה של השער נעשית לעיתים רחוקות.

שער חשמלי דו כנפי: בניגוד לשער הנגרר, שבו הכנף תופסת הרבה שטח, השער הזה הוא בעל שתי דלתות קטנות יותר, כך שהוא תופס פחות מקום, מה שהופך אותו לנפוץ ופופולארי מאד.

שער חשמלי עם דלת הזזה: שערים חשמליים מסוג זה חוסכים מאד במקום, משום שהדלת שלהם אינה נפתחת ככנף, אלא זזה הצידה עם כיוון השער.

שער מלא קונזולי: זהו סוג מיוחד של שערים חשמליים, והוא בנוי בטכנולוגיה ייחודית על מנת לספק לו רמת בטיחות גבוהה במיוחד. הוא משמש לכלי רכב בלבד.

צור קשר

לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר כעת ונשמח לעמוד לשירותכם

רוטנשטיין חוסם - שערים חשמליים

טלפון: 050-262-8667

משרד: 077-7907800

פקס: 077-7512020

שערים חשמליים, תריסי גלילה, בכל חלקי הארץ, בדרום,בצפון,במרכז,בשרון,בתל אביב,פעמי תש"ז לכל חלקי הארץ

הדף הראשון -בנייה, קידום אורגני ניהול קמפיינים ממומנים  אסף דורי