להצעת מחיר, חייגו כעת:

משרד: 077-790-7800

נייד: 050-262-8667

פקס: 077-751-2020

שערים אוטומטיים - מה צריך לדעת?

שערים אוטומטיים – כל מה שאתם צריכים לדעת

שערים אוטומטיים הם מוצר שימושי מאד – אלו הם שערים שפועלים באופן אוטומטי באמצעות מנוע חשמלי, ונפתחים ונסגרים בהתאם לצורך במקום שבו הם ממוקמים. ניתן למצוא שערים אוטומטיים בכניסות לבתים פרטיים, לעסקים או לחניונים. המטרה של השערים הללו היא למנוע כניסה של כלי רכב או של אנשים שאינם שייכים למקום ואינם רצויים בו, זאת על מנת למנוע מצבים של גניבות, או לחילופין על מנת לשמור על הפרטיות של הדיירים במקום. שערים אוטומטיים מגיעים במגוון דגמים וסוגים, כאשר לכל אחד ישנם יתרונות משלו ואפשרויות משלו, כך שניתן להתאים לכל מקום שער אוטומטי שעונה על הצרכים.

שערים אוטומטיים

כאמור, שערים אוטומטיים נמצאים בדרך כלל במקומות ציבוריים, כמו חניונים, מפעלים וכן הלאה. עם זאת, אפשר למצוא אותם גם בעסקים פרטיים ואפילו בבתים פרטיים. הגיוון הזה יוצר מצב שבו בכל מקום יש צורך בתנאים אחרים ובאפשרויות אחרות של השער האוטומטי במקום. לכן, לכל מקום בנפרד יש לבדוק את הצרכים ואת האפשרויות, ולהתאים את הדגם הנכון של השער האוטומטי, על מנת שיספק למקום את הצרכים המיוחדים שלו בצורה מלאה וטובה. חברות רבות מציעות שערים אוטומטיים מסוגים שונים, כאשר לכל אחד מן הדגמים השונים ישנן אפשרויות שונות ותכונות אחרות, כמו גם גדלים אחרים וכן הלאה. התכונות השונות של השערים יוצרות התאמות מגוונות למקומות שונים, ובאותה מידה גם הופכת שערים מסוימים ללא מתאימים למקומות מסוימים. לכן, חשוב לבדוק את כל האפשרויות, ולבחור תמיד בשער המתאים, שעונה על הצרכים של המקום.

הפעולה של שערים אוטומטיים

שערים חשמליים נפתחים ונסגרים בדרכים שונות, כמו כלפי מעלה, בהזזה הצידה או ככנף רגילה, שנפתחת כלפי פנים או חוץ. גם אופן ההפעלה של השערים משתנה משער לשער, ומתאפשר באמצעות שלט, כרטיס מגנטי, קוד סודי אישי שניתן לדיירים או לעובדים במקום, או אפליקציה ייעודית בטלפון הסלולארי. כמובן, ישנם גם הבדלים בסגנונות העיצוב של השערים האוטומטיים השונים, אולם זהו הבדל זניח, משום שהעיצוב חשוב פחות מצורת ההפעלה והפתיחה של השערים.

צור קשר

לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר כעת ונשמח לעמוד לשירותכם

רוטנשטיין חוסם - שערים חשמליים

טלפון: 050-262-8667

משרד: 077-7907800

פקס: 077-7512020

שערים חשמליים, תריסי גלילה, בכל חלקי הארץ, בדרום,בצפון,במרכז,בשרון,בתל אביב,פעמי תש"ז לכל חלקי הארץ

הדף הראשון -בנייה, קידום אורגני ניהול קמפיינים ממומנים  אסף דורי