להצעת מחיר, חייגו כעת:

משרד: 077-790-7800

נייד: 050-262-8667

פקס: 077-751-2020

מחסום חנייה חשמלי לבית פרטי או לבית משותף

מחסום חנייה הוא הפתרון הנכון ביותר עבורכם כדי לוודא כי אף רכב לא יחנה במקום השמור רק לכם. מחסום חנייה נחשב לפתרון יעיל ומשתלם ביותר כדי להגן על החנייה שלכם וגם על רכבכם. במקום לסבול מרכבים שתופסים לכם את החנייה במקום העבודה, בכניסה לבית או בחניון של בניין המגורים אתם יכולים להזמין מחסום עם זרוע באורך 3-6 מ' ועם אפשרות הפעלה באמצעות שלט או באמצעות הסלולר. חשוב לדעת כי העלות הנמוכה של מחסום חנייה הופכת אותו לפתרון המתבקש והזול ביותר בהשוואה לחלופות, לכן אין זה פלא כי ניתן לראות מחסומי זרוע להגנה על חניות במגוון מקומות עבודה, בחניונים פרטיים של בנייני מגורים ובנייני משרדים, בחברות ומפעלים ובבתים פרטיים.

 

התקנה ביום אחד

חברת מקצועית ומנוסה בתחום שערים ומחסומים חשמליים מתקינה מחסום חשמלי תוך שעות ספורות וללא מטרד לשכנים ולרכבים חולפים. ההתקנה מהירה ומתבצעת לפי תכנון מדויק בהתאם לדרישות הלקוח ולפי מאפייני המקום והאפשרויות. מחסום חנייה כולל מספר חלקים עיקריים כמו זרוע אלומיניום באורך 3-6 מ', לוח בקרה ותפעול, עינית פוטו אלקטרונית למניעת סגירת המחסום בעת זיהוי עצם חולף, עמוד עליו מותקנת הזרוע של המחסום.

 

מחסום חנייה קל לתפעול

חשוב להדגיש כי מחסום חנייה קל וידידותי לתפעול ואינו גורם לסרבול או לעיכוב במהלך היציאה והכניסה לחנייה. מחסום חנייה חשמלי עם זרוע נחשב לפתרון פופולארי ורואים אותו בכל מקום. העלות הזולה של מחסום חנייה מאפשרת לכל אחד להגן על החנייה הפרטית שלו ולמנוע מזרים לתפוס את המקום השמור לרכב שלו.

 

יש מגוון דגמים של מחסומי זרוע אך מחסום חנייה חשמלי עם זרוע ישרה הוא הדגם הנפוץ ביותר ולכן נחשב לבחירה הטבעית והמשתלמת ביותר.

צור קשר

לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר כעת ונשמח לעמוד לשירותכם

רוטנשטיין חוסם - שערים חשמליים

טלפון: 050-262-8667

משרד: 077-7907800

פקס: 077-7512020

שערים חשמליים, תריסי גלילה, בכל חלקי הארץ, בדרום,בצפון,במרכז,בשרון,בתל אביב,פעמי תש"ז לכל חלקי הארץ

הדף הראשון -בנייה, קידום אורגני ניהול קמפיינים ממומנים  אסף דורי