שערים חשמליים לעסקים - שקט נפשי וביטחון רב

להצעת מחיר, חייגו כעת:

משרד: 077-790-7800

נייד: 050-262-8667

פקס: 077-751-2020

האם פרצו לעסק שלכם בתקופה האחרונה או שהיה ניסיון פריצה? לפי הנתונים שיעור הפריצות לבתי עסק רק הולך וגובר, וגם המצב הביטחוני גורם לחשש רב, לכן חשוב להתקין שערים חשמליים לעסקים כדי למגן ביעילות את המקום ולהגן על חיי אדם ועל הרכוש היקר של החברה. התקנת שערים חשמליים לעסקים מגבירה משמעותית את המיגון ומסייעת לבעלי העסק לשמור על הציוד והסחורה, להקשות על זרים להיכנס למתחם הפרטי ללא השגחה, ולמנוע מקרי פריצה רבים, כמו גם ונדליזם.

 

שומרים על העסק

שערים חשמליים לעסקים נועדו למנוע כניסת אורחים לא רצויים, למזער את ניסיונות הפריצה לעסק, להקשות על גנבים ובעיקר להגן על העובדים במקום ועל הרכוש והציוד של החברה. את השער ניתן להתקין בפתח הכניסה לחברה, בכניסה לחניון וכאמצעי יעיל לסגירת פתחים שונים עסק, לרבות שטח הטענה ופריקה של סחורה. ניתן לראות שערים חשמליים לעסקים ברשתות שיווק, במפעלים, במוסכים ובעוד מגוון חברות.

 

שקט נפשי

כל עסק חייב לדאוג לפתרונות מיגון יעילים המעניקים שקט נפשי, הגנה וביטחון. שערים חשמליים לעסקים נועדו להקנות שקט נפשי ותחושת ביטחון, את השער ניתן לתפעל באמצעות שלט רחוק, כרטיס קרבה, אפליקציה בנייד או באמצעות מתג חשמלי המותקן בתוך העסק. השער מונע כניסת זרים למתחם החברה וכך ניתן למנוע גניבות ומקרי ונדליזם. 

 

עיצוב מרשים של שערים חשמליים לעסקים

כיום, עם התקדמות הטכנולוגיה, יצרני שערים חשמליים לעסקים מספקים פתרונות מתקדמים ואיכותיים יותר, ניתן לעצב שערים חשמליים לעסקים בהתאמה מלאה לצרכי ומאפייני העסק, וניתן לבחור שערים המיוצרים מחומרי גלם עמידים במיוחד. חשוב לזכור כי שערים חשמליים לעסקים חשופים לפגעי מזג האוויר לכן יש לרכוש את השער רק מחברה אמינה ומקצועית המציעה פתרונות חכמים, יעילים ועמידים במיוחד לאורך זמן, בשלל עיצובים מרהיבים.

צור קשר

לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר כעת ונשמח לעמוד לשירותכם

רוטנשטיין חוסם - שערים חשמליים

טלפון: 050-262-8667

משרד: 077-7907800

פקס: 077-7512020

שערים חשמליים, תריסי גלילה, בכל חלקי הארץ, בדרום,בצפון,במרכז,בשרון,בתל אביב,פעמי תש"ז לכל חלקי הארץ

הדף הראשון -בנייה, קידום אורגני ניהול קמפיינים ממומנים  אסף דורי