להצעת מחיר, חייגו כעת:

משרד: 077-790-7800

נייד: 050-262-8667

פקס: 077-751-2020

שערים חשמליים שמירה על הביטחון

שערים חשמליים – לשמירה על הביטחון המלא

כאשר אנחנו אומרים שערים חשמליים אנחנו מתכוונים לכל אותם השערים הקיימים היום כמעט בכל מקום או מבנה ציבורי. אך לא רק שם. השער החשמלי נמצא היום גם בחניה הפרטית וגם בחצר או בגינה הפרטית. לשער החשמלי יתרונות רבים כאשר קשה לנו מאוד להבין איך הסתדרנו בעבר בלעדיו.

השער החשמלי מככב היום בהרבה מאוד מבנים ציבוריים וגם פרטיים כאשר מדובר באיכות חיים וברמת בטיחות חסרות תקדים. אנחנו ממש לא מסוגלים להבין איך חיינו בעבר כאשר השארנו את השערים של בית הספר או של גן הילדים פתוחים לרווחה כאשר כל מי שרק רצה יכול היה להיכנס למקום. כיום השערים כולם נעולים היטב וכל מי שרוצה להיכנס נצפה במצלמה שבחדר המזכירות ומשם נפתח עבורו השער באמצעות שליטה מרחוק. מדובר באיכות חיים וברמת בטיחות מוקפדת שאנחנו זוכים ליהנות מהם בניגוד למה שהיה בעבר.

שערים חשמליים – לא כמו שהיה פעם

כאשר התחילו לייצר את השערים החשמליים היו הם ללא כל פיקוח או תו תקן והשערים החשמליים הללו יותר משהועילו הם גרמו לנזקים בסדרי גודל משתנים. השערים הללו היו מסוכנים מאוד ולא פעם נלכדו אצבעות או גפיים בשערים הללו והיו גם מקרים חמורים של קיפוח חיי אדם. השערים בהחלט לא הצליחו להעניק את המענה הבטיחותי אותו הם התיימרו להעניק.

היום זה כבר בכלל לא מה שהיה פעם. כיום ישנם תקנים מחמירים המחייבים את כל יצרני השערים בעבודה מפוקחת ומבוקרת היטב על מנת למנוע את כל אותם תאונות או תקלות. כיום ניתן ליהנות בלב שקט מהשערים החשמליים.

שערים חשמליים  -שווה השקיע בהם

כל מי שכבר נהנה מהשערים החשמליים מעיד כי ההשקעה שווה. השקט הנפשי כמו גם רמת הבטיחות הגבוהה שהשערים הללו מעניקים לנו שווים כל שקל אשר נשקיע בייצור של השער.

ההורים השולחים את ילדיהם לבתי הספר רגועים הרבה יותר כאשר הם יודעים כי המבנה מוגן, סגור ומסוגר. בעלי החנייה הפרטית רגועים כי אף אחד לא יתפוס להם את החניה ובכל מקום בו נמצא השער נהנים מרמת בטיחות גבוהה.

צור קשר

לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר כעת ונשמח לעמוד לשירותכם

רוטנשטיין חוסם - שערים חשמליים

טלפון: 050-262-8667

משרד: 077-7907800

פקס: 077-7512020

שערים חשמליים, תריסי גלילה, בכל חלקי הארץ, בדרום,בצפון,במרכז,בשרון,בתל אביב,פעמי תש"ז לכל חלקי הארץ

הדף הראשון -בנייה, קידום אורגני ניהול קמפיינים ממומנים  אסף דורי