שערים חשמליים לחנייה

שערים חשמליים לחניה

אין כמו מוצר חשמלי בטיחותי שאתם יכולים להתקין בכל מקום בבית שלכם ולהיות בטוחים שהוא יהיה בטוח לשימוש ולא יגרום לתאונות. שערים חשמליים לחניה שמותקנים בשיטות המתקדמות שמוצעות לכם היום יכולים לשחרר אתכם בקלות מהדאגה לכך שמישהו ייפגע או שיקשה עליכם לתפעל את השערים ביום מן הימים. הנוחיות של ההפעלה של המוצר החדשני והמתקדם הזה מאפשרת לכם גם ליהנות ממנו באשר תזדקנו ולא תוכלו עוד להתמודד עם תפעולים מורכבים הדורשים יותר הפעלת כוח בכל מיני מקומות בבית. כך תוכלו ליהנות מנוחיות של שער חשמלי כאשר אתם נכנסים ויוצאים מהחניה וגם לא תצטרכו לצאת מהמכונית לצורך זה לפני הפתיחה ואחרי הסגירה. זהו מוצר מושלם לחיים נוחים גם לבעלי מוגבלויות, שיכול להשתלב באורח החיים שלהם.

סיבות נהדרות להעדיף שערים חשמליים לחניה

כאמור, בטיחות בראש ובראשונה. יותר מדי תאונות ביתיות נגרמות בגלל שפע המתקנים שנוספים לבתים שלנו ואנחנו לא דואגים לחשוב על ההשלכות שלהם.

מוגבלות בתנועה נפתרת בצ'יק כאשר כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ על הכפתור. כך, אנשים מבוגרים או בעלי מוגבלויות אינם תלויים לעולם בחסדיהם של אנשים אחרים.

אסתטיקה וגימור מעולה. היום מיישרים קו עם כל מה שרואים בסרטים מרחבי העולם על עיצוב הבית וסגנון החיים. אנשים מרשים לעצמם רק מוצרים שנראים טוב ובמחירים כדאיים.

ביטחון מושלם. שער כזה אי אפשר להפיל בקלות כמו שערים אחרים, מה שמרחיק מכם כל מיני עבריינים.

שליטה מרחוק בשער בקלות.

התאמה לסגנון שתעדיפו כך שהסגירה יכולה להות הרמטית ולשמור על הפרטיות שלכם כל היום.

חברת ייצור שערים אמינה

החברה שקיימת בשטח עשרות שנים ומפעילה את מכונת הייצור המשוכללת ביותר שידועה לנו כיום בישראל היא חברת רוטנשטיין חוסם, חברה שמבטיחה לכם איכות מוכחת שלקוחות רבים מספור נהנים ממנה. מלבד התאמה אישית במגוון גדול של דגמים ושערים ומוצרים חשמליים לבית, החברה עומדת בכל תקן אפשרי ולכן שערים חשמליים לחניה שהיא מייצרת מוכיחים עצמם לאורך שנים בבלאי מועט. שערים אלה מצוידים במנגנון בטיחות נגד נפילות ובאפשרות להפעלה ידנית גם במקרה של תקלה או הפסקת חשמל.

חייגו כעת, קבלו ייעוץ והכוונה, הצעת מחיר, יחס אישי ומקצועי:

משרד: 077-790-7800

נייד: 050-262-8667

פקס: 077-751-2020

צור קשר

לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר כעת ונשמח לעמוד לשירותכם

רוטנשטיין חוסם - שערים חשמליים

טלפון: 050-262-8667

משרד: 077-7907800

פקס: 077-7512020

שערים חשמליים, תריסי גלילה, בכל חלקי הארץ, בדרום,בצפון,במרכז,בשרון,בתל אביב,פעמי תש"ז לכל חלקי הארץ

הדף הראשון -בנייה, קידום אורגני ניהול קמפיינים ממומנים  אסף דורי