שערים חשמליים

שערים אוטומטיים

שערים חשמליים היו מוכרים בעיקר ממוסדות ציבור בעבר כדי לסגור ולפתוח את המתחם לפני המשתמשים בהם, בעיקר במגרשי החניה אבל גם בבניין עצמו. אולם היום אנחנו יכולים לראות אותם בכל מקום והם משמשים הפתרון הכי טוב ואלגנטי לסגירת מתחמים כמו גם הבתים הפרטיים שלנו. היום כבר לא חובה להשאיר את חצר הבית פרוצה לכל עבר, ובימים שבהם הביטחון האישי קודם לכל דבר אנחנו מוצאים את עצמנו מחפשים דרכים להגן על רכושנו ועל בני ביתנו, כך שלא יאונה להם רע. אנחנו יודעים גם שחברות הביטוח דורשות בכל פעם להגביה את הרף של אמצעי הבטיחות שאנחנו מתקינים בכל מקום, ולכן שערים מסוג כזה מספקים את רוב הצרכים שלנו להגנה ולשמירה על הבית.

שערים אוטומטיים לנוחיות

הסיבות שבגללן אנחנו מתקינים את השערים האלה רבות ומגוונות ובוודאי כל אחד ימצא את הסיבה שהכי קרובה ללבו, משום שמה שנוח לאחד אינו נוח לאחר. יש כאלה שיעדיפו באמת לחיות בפשטות גדולה יורת וללא שער, אבל למי שחשובה לו הבטיחות זהו הפתרון המושלם. אפשר ליהנות מהאסתטיקה של השערים האלה שמיוצרים במכונות מתקדמות ומחומרים מעולים כמו פלדת אל חלד שמחזיקה מעמד שנים רבות ומבטיחה לכם שימוש רציך וחלק. ואפשר ליהנות מהנוחיות בהפעלה החשמלית כאשר יש מנגנון הפעלה ידני לגיבוי במקרה של הפסקת חשמל. כמו כן, אל תשכחו את מנגנון הבטיחות שמונע נפילות במיוחד כאשר ילדים מנסים לשחק אתם.

מדוע לבחור בחברת רוטנשטיין חוסם להזמנת שערים אלה?

  • חברת רוטנשטיין חוסם היא חברה ותיקה שמתמחה בייצור שערים ומוצרים חשמליים לבית ולבנייה כבר שנים רבות. הידע שלה שנצבר על ידי יועציה עומד לרשותכם בכל תחום.

  • המכונות שהיא משתמשת בהן לייצור שערים אוטומטיים הן מהמובילות בעולם והאמינות שלהן גבוהה מאוד.

  • כל שער יכול להיות מיוצר בצבעים שמתאימים לכם ולסגנון הבית שלכם. ההתאמה האישית לצרכים שלכם מושלמת.

  • החברה עומדת בהבטחתה לייצר מוצרים בטיחותיים שיש להם אחריות ארוכה.

  • החברה היא מהמובילות בארץ והמגוון הגדול של פתרונות שנתנה למבנים שונים מאפשר גם לכם למצוא את שלכם מבלי להיתקל בקשיים כלשהם. מה שתרצו להתקין אצלכם נוכל לייצר אצלנו בוודאות.

חייגו כעת, קבלו ייעוץ והכוונה, הצעת מחיר, יחס אישי ומקצועי:

משרד: 077-790-7800

נייד: 050-262-8667

פקס: 077-751-2020

צור קשר

לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר כעת ונשמח לעמוד לשירותכם

רוטנשטיין חוסם - שערים חשמליים

טלפון: 050-262-8667

משרד: 077-7907800

פקס: 077-7512020

שערים חשמליים, תריסי גלילה, בכל חלקי הארץ, בדרום,בצפון,במרכז,בשרון,בתל אביב,פעמי תש"ז לכל חלקי הארץ

הדף הראשון -בנייה, קידום אורגני ניהול קמפיינים ממומנים  אסף דורי