להצעת מחיר, חייגו כעת:

משרד: 077-790-7800

נייד: 050-262-8667

פקס: 077-751-2020

מדריך בחירה שערים אוטומטיים

כך בוחרים שער אוטומטי מוצלח

שער אוטומטי הוא לא מוצר שרוכשים אותו בכל יום.

לכן אי אפשר לבחור אותו בחופזה. קראו להלן וכך תדעו לבחור את השער המוצלח והטוב בעבורכם.

לפני שאתם רצים לרכוש את השער החשמלי שלכם קראו את המאמר הבא. כך תקבלו את הכלים לבחון את המוצרים המוצעים ולבחור מתוכם את המוצר המתאים והמוצלח ביותר לצורך האישי שלכם.

כך בוחרים שער אוטומטי

מטרה – חובה לבחור שער מתאים למטרה. עבור מה אתם מעוניינים לרכוש שער אוטומטי? לבית פרטי? לחניון? ואולי למפעל? השער שייבחר חייב להתאים למקום בו הוא יוצב.

 

רמת מיגון – עד כמה חשוב לכם למגן את השטח? האם מדובר על מקום בו מאוחסנים חפצים יקרי ערך? אם מדובר במקום שחשוב לכם למגן אותו ביותר עליכם לבחור בשער בעל משקל גבוה וכן במנועים חזקים יותר.

 

תדירות השימוש – שער שנעשה בו שימוש יומיומי רציף חייב להיות חזק ומצויד במנועים איכותיים. כך שהוא יוכל לשרת אתכם היטב ללא תקלות לאורך זמן. למרות שהוא נפתח ונסגר חליפות לאורך היום כולו פעמים רבות.

 

התאמה לסביבה – השער חייב להתאים לתנאים הסביבתיים. יש לבחון את השטח הקיים ובהתאם לכך לבחור את השער המתאים. כך שהוא יוכל לספק את הדרישה המתאימה בתנאים הנתונים.

 

התאמה לשטח – לא בכל מקום ניתן להתקין מסילה לשער נגרר. באזורים משופעים או על פני דרך משובשת יהיה צורך להתקין שערים אחרים.

 

אפשרויות פתיחה – כיצד פותחים את השער? האם הוא ייפתח באמצעות כרטיס חכם או שלט, או שמא מתאים לכם יותר שהוא ייפתח באמצעות חיוג ממספרי טלפון מסוימים?

עומדים לרכוש שער אוטומטי? בחרו בשער איכותי ומוצלח, כזה שישרת אתכם כראוי ויענה על הצרכים שלכם.

צור קשר

לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר כעת ונשמח לעמוד לשירותכם

רוטנשטיין חוסם - שערים חשמליים

טלפון: 050-262-8667

משרד: 077-7907800

פקס: 077-7512020

שערים חשמליים, תריסי גלילה, בכל חלקי הארץ, בדרום,בצפון,במרכז,בשרון,בתל אביב,פעמי תש"ז לכל חלקי הארץ

הדף הראשון -בנייה, קידום אורגני ניהול קמפיינים ממומנים  אסף דורי