להצעת מחיר, חייגו כעת:

משרד: 077-790-7800

נייד: 050-262-8667

פקס: 077-751-2020

סוגי שערים חשמליים  

שערים חשמליים

אחד המאפיינים של בנייה חדשה היא הנוחות והמחשבה שמקדישים לבטיחות של הדיירים או השוהים במבני ציבור שונים, ולכן אנו רואים יותר ויותר שערים חשמליים. לשם כך ממציאים גם טכנולוגיות ומתקנים שישמרו ככל האפשר על בטיחות אבל בצורה נוחה להפעלה, ועם כל היתרונות שאפשר לצפות להם ממתקנים חדשניים שכאלה. אחד האמצעים לשמור על בטיחותם של בני הבית או אנשים הנמצאים במתחמים ציבוריים הוא שער חשמלי. אנחנו רואים את השערים היפים והמסיביים האלה בבתים שונים בכניסה לחניה או בכניסה לבית וזה נראה אחרת לגמרי מאשר חניה לא שער או שער ידני רגיל.

מדוע להתקין שערים חשמליים שכאלה?

מסיביות שנבנית על ידי החומרים החזקים שהם יותר יציבים ועמידים מאשר שער רגיל. קשה לפרוץ אותם וכשהם כבדים ועשויים פלדת אל חלד מתקשים וגרום להם נזק.

הפעלה מרחוק מבלי שתצטרכו לצאת מהמכונית, כמו בשער רגיל שיש לצאת, לגשת ולפתוח, ואחר כך לעצור שוב ולסגור אותו אחרי שהמכונית עוברת.

הגנה מוחלטת גם מפני פגעי מזג האוויר, אנשים זרים או כל מי שתועה וטועה לחשוב שהבית שלכם פרוץ לכל עבר.

בטיחותיות בשימוש – שערים שאינם נופלים הודות להתקנה בטוחה שלהם, ולכן נמנעות תאונות מצערות שבהן שערים רגילים נפלו על אנשים או ילדים ששיחקו אתם.

נוח להפעיל שערים חשמליים ואין צורך בהפעלת כוח פיזי רב. מתאים לבעלי מוגבלויות בעיקר, אבל גם לאנשים שאינם מצטיינים בכוח פיזי רב. משום כך גם ילדים יכולים להיכנס או לצאת בקלות מבלי להיתקע בגלל כובד השער.

אסתטיקה של גימור ייחודי לפי הזמנה והתאמה לסגנון הבית, מה שמבטיח לכם מראה יוקרתי ומעוצב.

בחירת חברה לשערים חשמליים

חברת רוטנשטיין חוסם היא חברה ותיקה שהמוניטין שלה הולכים לפניה כבר שנים הן בייצור מוצרים מתקדמים לשערים ותריסים והן בשיטות ייצור שעומדות בתקני ISO בכל העולם. מכונת ייצור מהפכנית שמתקינה מוצרים אלה מבטיחה לכם מוצר בעל אחריות ארוכה והבטחה לשימוש נוח וקל לכל הצרכים שלכם. אתם זקוקים לחברה אמינה שמייצרת מוצרים שמוכיחים את עצמם בכל מקום ובכל שימוש שהוא, מפלדת אל חלד מעולה שמגינה עליכם, בני ביתכם ורכושכם.

צור קשר

לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר כעת ונשמח לעמוד לשירותכם

רוטנשטיין חוסם - שערים חשמליים

טלפון: 050-262-8667

משרד: 077-7907800

פקס: 077-7512020

שערים חשמליים, תריסי גלילה, בכל חלקי הארץ, בדרום,בצפון,במרכז,בשרון,בתל אביב,פעמי תש"ז לכל חלקי הארץ

הדף הראשון -בנייה, קידום אורגני ניהול קמפיינים ממומנים  אסף דורי