להצעת מחיר, חייגו כעת:

משרד: 077-790-7800

נייד: 050-262-8667

פקס: 077-751-2020

שערים אוטומטיים

שערים אוטומטיים

שערים אוטומטיים, הינם פתרון יעיל לכניסת רכב לחנייה הפרטית. בחניות רבות בבתים פרטיים ובמקומות ציבוריים, מותקנים שערים אלו. איך תבחר שער? על מנת לבחור שער בצורה נכונה, מומלץ להכיר את סוגי השערים החשמליים.

מהו שער אוטומטי?

 שער אוטומטי, הוא שער הנפתח בעת שהחיישנים מרגישים מכונית המתקרבת אל השער. השער מופעל על מנגנון חשמלי. ישנם כמה אפשרויות של מנגנונים אוטומטיים. יש מנגנון בו השומר לוחץ על כפתור, והשער נפתח. ישנו מנגנון נוסף, בו הנוסע ברכב לוחץ על שלט. המשותף לכולם, הוא המנגנון החשמלי האוטומטי שפותח את השער.

סוגים שונים של שערים:

ישנם סוגים שונים של שערים אוטמטיים. אילו סוגי שערים נפתחים קיימים? שערי כנף- שערים, אשר נקודת פתיחת האמצע, היא בין 2 הדלתות. שערי הזזה- שערים שנעים ישר על גבי ציר. שערים קונזולים- שערים שנעים ישר, אך המסילה לא על הקרקע. לכל סוג של שערים, ישנם מספר סוגי עיצובים. ישנו עיצוב פשוט ובסיסי של שערי ברזל, וישנו עיצוב של דלתות אלומיניום מעוצבות בעיצוב יפה ומרשים יותר מדלתות רגילות.

כיצד לבחור שער נפתח אוטומטית?

חשוב לבחור שער המתאים לצרכים האישיים שלכם. מומלץ לבחור בעיצוב אשר יתאים למיקום השער. כאשר השער נמצא באזור תעשייה, ניתן להסתפק בשער ברזל פשוט. אולם, בחניה פרטית, מרכז מסחרי, או במקום ציבורי מכובד, מומלץ לבחור שער בעל עיצוב יפה ומרשים. בעת הזמנת הדלתות, חשוב מאוד להגדיר ליצרן את המידות המדויקות של הדלת.

שמירה על כללי בטיחות:   

        

כאשר מתקינים שערים אוטומטיים, חשוב לשמור על כללי בטיחות בעת הפתיחה והסגירה של השער. אין להתקרב יותר מדי אל השער בעת שהוא נפתח ונסגר. צריך לזכור, שבשערים חשמליים יש לעיתים תקלות. לכן, מומלץ שלשער יהיה גם מנגנון פתיחה ידני. מומלץ תמיד להצטייד במפתח של השער, אשר פותח את השער בעת שהמנגנון החשמלי מקולקל. על כפתור הפתיחה, להיות בצד של השומר. אין ליצור מצב בו אדם לא מוכר יוכל ללחוץ על כפתור הפתיחה של השער מבחוץ.

לסיכום:

יש מגוון שערים הנפתחים אוטומטית, וחשוב לבחור את השער בהתאם לצרכים, ולשמור על כללי הבטיחות.

צור קשר

לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר כעת ונשמח לעמוד לשירותכם

רוטנשטיין חוסם - שערים חשמליים

טלפון: 050-262-8667

משרד: 077-7907800

פקס: 077-7512020

שערים חשמליים, תריסי גלילה, בכל חלקי הארץ, בדרום,בצפון,במרכז,בשרון,בתל אביב,פעמי תש"ז לכל חלקי הארץ

הדף הראשון -בנייה, קידום אורגני ניהול קמפיינים ממומנים  אסף דורי