להצעת מחיר, חייגו כעת:

משרד: 077-790-7800

נייד: 050-262-8667

פקס: 077-751-2020

תריסי גלילה

במפעלנו עובד קו ייצור ייחודי של תריסי גלילה. התריסים והסורגים הנגללים נבדקו ועומדים בתו תקן ISO  9001. מכונת הייצור הינה מהטובות בעולם תוצרת MECCANICA ROSSI  תוצרת איטליה בעלת רמת אמינות גבוהה ביותר ורמת גימור ברמה מצויינת.

 

התריסים והנגללים החשמליים מיוצרים מפלדת אל חלד אשר מספק מענה מפני פריצות וגניבות. כמו כן, תריסי גלילה המיוצרים במפעלנו, מספקים מענה לכל חברות הביטוח.

ניתן לשדרג את התריס/נגלל באמצעות צביעה בתנור RAL.

 

ברוטנשטיין חוסם אנו מקפידים על בטיחות. שיטת הפעלת המנועים לתריסים/ שערים נגללים בטיחותית ונוחה לתפעול:

 • מעצור חשמלי למניעת נפילת הדלת בעת תקלה.

 • אפשרות להפעלה ידנית בעת הפסקת חשמל

 • מערכת פיקוד ושליטה באמצעות שלט רחוק.

 

בקטגוריה זו ניתן למצוא:   

 • תריסי גלילה לחנויות

 • סורגים נגללים

 • תריסים מדגם שקוף המכונה "תריס קניונים"

 • שער אוטומטי אטום

 • תריס גלילה מפאנל מבודד

 • תריסים תעשייתיים למבנים ורשתות סופר.

 • תריס מדגם מחורר

 • נגלל מרשת

חברת רוטנשטיין חוסם נמנית על המובילות בישראל בתחומי הייצור וההתקנה של תריסי גלילה, ומאחוריה שורה ארוכה של לקוחות עסקיים מכלל מגזרי המשק. לאור יותר מ- 20 שנות פעילות בתחום - רכשנו מוניטין מצוין, כחברה המחויבת לשירות מקיף ולמוצרים איכותיים ביותר המותאמים באופן מדויק לדרישות הלקוח. זאת, תוך הקפדה על הליכי ייצור ופיקוח קפדניים ביותר של תריסי גלילה, שימוש במכונת ייצור הנחשבת לטובה בעולם, ועמידה בדרישות התקן iso 9001.

 

התאמה מלאה ללקוחותינו

לאורך השנים ייצרנו והתקנו תריסי גלילה במגוון רחב ביותר של בתי עסק, ארגונים ומוסדות, ביניהם מוסכים, בתי ספר, בתי מלאכה, מבני מסחר, מפעלים, מתנסים, קניונים ומרכזי קניות, חנויות ומבני תעשייה. זאת, בזכות קשת רחבה של מוצרים המתאימים לצרכיהם הספציפיים של לקוחותינו, ביניהם תריסי גלילה לחנויות, תריסים שקופים ("תריס קניון"), תריס מדגם מחורר, תריסי גלילה מפאנל בודד, סורגים נגללים, תריסים תעשייתיים לרשתות סופר ומבנים, ועוד. למעשה, התאמת תריסי גלילה הינה חלק בלתי נפרד השירות האיכותי והאישי שאנו מספקים לכל לקוח, על מנת שיזכה במוצר ברמה הגבוהה ביותר, ושנותן מענה אופטימאלי לצרכיו.

 

מוצרים משובחים ללא פשרות

חברת רוטנשטיין חוסם גאה להעמיד לרשות לקוחותיה תריסי גלילה מובחרים אשר יוצרו במכונת הייצור האיטלקית MECCANICA ROSSI, שנמנית על הטובות בעולם מבחינת רמת הגימור והאמינות. כל תהליך הייצור של תריסי גלילה בחברתנו עובר בדיקות איכות קפדניות, ומוצרינו כולם עומדים בדרישות התקן המחמירות של iso 9001. כמו כן, תריסי גלילה המיוצרים אצלנו עשויים מפלת אל-חלד העומדת בדרישות פוליסות הביטוח של כל החברות, מספקת מענה מיטבי לגניבות, פריצות ומעשי ונדליזם, ומבטיחה כי המוצר העמיד ישרת את בעליו לאורך שנים רבות. עוד חשוב לציין כי אנו מספקים תריסי גלילה בטוחים מאוד ונוחים לתפעול, הכוללים אפשרות להפעלה ידנית במקרה של הפסקת חשמל, מעצור חשמלי המיועד למניעת נפילה בזמן תקלה, וכן מערכת שליטה מרחוק באמצעות שלט. לבסוף, ניתן גם לשדרג תריסי גלילה המיוצרים במפעלנו בעזרת צביעת RAL בתנור.

 

תריסים לפי דרישה

אנו מסוגלים לספק תריסי גלילה העונים לכל צרכיכם, ונשמח להעמיד לרשותכם את ניסיוננו המקצועי רב השנים. כך למשל, אם הנכם בעלי עסק עם מפתח חיצוני המכיל סחורות ומוצרים רגישים, נבחן ביחד אתכם אפשרויות של תריסי גלילה מפאנל בודד, או תריסי גלילה אטומים שיסתירו את התכולה בעת הצורך. לעומת זאת, אם הינכם בעלי חנות בקניון נוכל לבחון איתכם את האפשרות של התקנת תריסי גלילה מסורגים, שקופים או מחוררים. כמו כן, ניתן את הדעת על הפן האסטטי ועל הרושם שמספקים תריסי גלילה בעיצוביהם שונים, וכמובן על התאמתם לצרכי הבטיחות והמיגון הספציפיים שלכם. 

 

פנו אלינו

אנו מזמינים אתכם להצטרף למעגל לקוחותינו וליהנות משירותיה של חברה מובילה בישראל, בעלת ניסיון עשיר בייצור, התקנה והתאמה של תריסי גלילה לכל צורך. לפרטים נוספים והזמנות התקשרו אלינו ואנו נשמח לעמוד לרשותכם.

תריס גלילה לעסק בהתאמה אישית (מתקן שתייה משולב בתוך תריס הגלילה)

תריס גלילה חשמלי באורך 14.5 מטר במפעל איסכור בבאר שבע
צור קשר

לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר כעת ונשמח לעמוד לשירותכם

רוטנשטיין חוסם - שערים חשמליים

טלפון: 050-262-8667

משרד: 077-7907800

פקס: 077-7512020

שערים חשמליים, תריסי גלילה, בכל חלקי הארץ, בדרום,בצפון,במרכז,בשרון,בתל אביב,פעמי תש"ז לכל חלקי הארץ

הדף הראשון -בנייה, קידום אורגני ניהול קמפיינים ממומנים  אסף דורי