יתרונות תריסי גלילה

להצעת מחיר, חייגו כעת:

משרד: 077-790-7800

נייד: 050-262-8667

פקס: 077-751-2020

תריסי גלילה לעסקים קיימים בשוק המקומי והעולמי כבר הרבה מאוד שנים. תריסים אלו משתכללים ומתייעלים בכל עת, וזאת במקביל לטכנולוגיות, כלים, חומרים ושיטות עבודה חדשות הנכנסות לשוק. למעשה, יישומם של תריסי גלילה מקביל לזה של סורגים, מאחר שהם מעניקים לעסק מעטה שמירה ובטיחות מפני חדירות, פריצות וגניבות.

 

תריסי גלילה למגוון רחב של בתי עסק 

תריסי גלילה המוצעים כיום בשוק מתאימים לקשת רחבה עסקים ומוסדות, גדולים וקטנים כאחד. כך לדוגמא, ניתן למצוא תריסי גלילה המשמשים בחנויות, מרכזי קניות וקניונים, מוסכים, בתי מלאכה, בתי ספר, מתנסים, מבני מסחר, מפעלים ומבני תעשייה. 

 

היתרונות של תריסי גלילה

תריסי גלילה  איכותיים מעניקים לבעליהם מספר יתרונות בסיסיים וחשובים. ראשית, תריסי גלילה  מספקים פתרון יעיל, פרקטי ופשוט לשימוש שנועד לשמירה על שלמות ובטיחות העסק. בנוסף, תריסי גלילה מעניקים פתרון אבטחה חזק איכותי, עמיד ויעיל, המוכר על ידי חברות הביטוח השונות.  שלא כמו סורג, תריסי גלילה אטומים מאפשרים הסתרה מלאה של תכולת העסק, וזאת באופן מכובד ואסטטי. ואם לא די בכך, יחסית לפתרונות אבטחה אחרים, תריסי גלילה מספקים מענה בעלויות נמוכות המשמש את בעליו לאורך שנים רבות וטובות.

 

מאפייני תריס גלילה איכותי 

חשוב לדעת כי תריסי גלילה המוצעים בשוק אינם עשויים מקשה אחת, אלא נבדלים זה מזה באיכותם, עמידותם וחוזקם. לכן, על מנת להבטיח רכישת תריס גלילה איכותי שישרת את בעליו לאורך שנים רבות מומלץ לרכוש רק מוצר העשוי פלדת אל חלד, קל משקל ונושא תו תקן בינלאומי איזו 9001. כמו כן, מומלץ לרכוש תריסי גלילה עם שלט רחוק, בעלי אפשרות להפעלה ידנית במקרי הפסקת חשמל, ובעלי מעצור חשמלי המונע את נפילת הדלת במקרה של תקלה.

צור קשר

לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר כעת ונשמח לעמוד לשירותכם

רוטנשטיין חוסם - שערים חשמליים

טלפון: 050-262-8667

משרד: 077-7907800

פקס: 077-7512020

שערים חשמליים, תריסי גלילה, בכל חלקי הארץ, בדרום,בצפון,במרכז,בשרון,בתל אביב,פעמי תש"ז לכל חלקי הארץ

הדף הראשון -בנייה, קידום אורגני ניהול קמפיינים ממומנים  אסף דורי