להצעת מחיר, חייגו כעת:

משרד: 077-790-7800

נייד: 050-262-8667

פקס: 077-751-2020

שערים חשמליים לעסקים

שערים חשמליים לעסקים

שער חשמלי – בטיחותי ונוח לשימוש

שער של עסק חייב להיות בטיחותי ועמיד בפני פריצות וגם בעל מראה מעוצב ויפה. בחרו שערים חשמליים לעסקים בצורה נבונה - לרכישה מוצלחת של שער מתאים לצורך.

כל עסק חייב לדאוג לסגירה איכותית ובטיחותית של העסק שלו. כך שהבעלים יוכלו להיות רגועים בדבר התכולה שנמצאת בתוך העסק. ואכן רבים הם בעלי העסקים שכבר התקינו שערים חשמליים לעסקים. אם גם אתם מתעניינים בכך קראו להלן. ובצעו רכישה מוצלחת וטובה.

טיפים לרכישה של שער חשמלי לעסק

התאמה לרוחב הפתח – השער חייב להתאים לרוחב של הפתח. לכן עליכם לבדוק את הדגמים המוצעים ולראות מה מתוכם עשוי להתאים לרוחב הפתח של העסק שלכם.

 

נוחות של תפעול – השער חייב להיות נוח לתפעול בשביל לשרת אתכם היטב. לכן חובה לבדוק את אפשרויות הנעילה והפתיחה. זכרו שאתם עתידים לבצע פעולות אלו באופן יומיומי לאורך שנים. אי אפשר לוותר על תפעול נוח וקל.

 

מראה - השער החשמלי מייצג את העסק שלכם בפני הלקוחות שחולפים על פניכם. לכן חובה לבחור במוצר בעל מראה נאה שמתאים לתדמית שלכם. בחנו את הדגמים האפשריים

ואת הצבעים המוצעים ובחרו לכם את המתאים ואת הטוב ביותר.

 

עמידות – השער עומד חשוף לרשות הרבים וגם למזג האוויר המתחלף במשך עונות השנה.

הוא חייב להיות עשוי מחומרים עמידים בשביל שהוא יישמר יפה לאורך שנים. בחרו במוצר שעשוי מחומרי גלם עמידים ושעבר תהליכים שעושים את השער לעמיד לאורך זמן.

 

שער חשמלי לעסק? חובה לבחור במוצר איכותי שעתיד להחזיק מעמד לאורך זמן. כך תוכלו ליהנות משער מוצלח בעל מראה נאה. משימוש נוח וקל. ומה שהכי חשוב – מעסק נעול היטב ובטוח מפני פריצות של גורמים שליליים.

צור קשר

לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר כעת ונשמח לעמוד לשירותכם

רוטנשטיין חוסם - שערים חשמליים

טלפון: 050-262-8667

משרד: 077-7907800

פקס: 077-7512020

שערים חשמליים, תריסי גלילה, בכל חלקי הארץ, בדרום,בצפון,במרכז,בשרון,בתל אביב,פעמי תש"ז לכל חלקי הארץ

הדף הראשון -בנייה, קידום אורגני ניהול קמפיינים ממומנים  אסף דורי