להצעת מחיר, חייגו כעת:

משרד: 077-790-7800

נייד: 050-262-8667

פקס: 077-751-2020

סוגי שערים חשמליים

שערים חשמליים משמשים כיום אנשים פרטיים וגופים עסקיים וציבוריים בכל רחבי ישראל, כדוגמת בתי מגורים, חניונים וחניות פרטיות, מפעלים ומבני תעשייה.

 

העיקרון שעומד מאחורי שערים חשמליים הוא כמובן שמירה על בטחון המתחם, מאחר שבאמצעותם ניתן לדאוג שרק דיירי בניין, לקוחות או עובדים בחברה יוכלו להיכנס, בעוד גורמים בלתי מורשים או עבריינים נותרים בחוץ למול חומת הגנה איתנה.

 

סוגי שערים חשמליים

כיום ניתן למצוא מגוון רחב ביותר של סוגי שערים חשמליים הנבדלים זה מזה בצורתם, עמידותם, עיצובם, גודלם ואפשרויות השליטה. להלן סקירה של מספר דגמי שערים חשמליים נפוצים:
 

  • שערים חשמליים הזזה – אלו הם שערים חשמליים חזקים מאוד וגדולים שעשויים מלוחות מתכת או לחילופין מפלדה מגולוונת. פתיחתם וסגירתם מתבצעת לצדדים, כאשר הגודל והמשקל של השער משפיעים על חוזק המנוע שנדרש עבורו.
     

  • שערים חשמליים קונזוליים – מדובר בסוג של שער הזזה שאינו דורש מסילה קרקעית מפני שהוא נמצא בגובה מסוים מעל לפני האדמה, כאשר הייצוב מושג באמצעות מסילה צידית או גשר. נתונים אלו הופכים את השער הקונזולי לפתרון מצוין עבור מוסדות ומתחמים בעלי כניסה משופעת, החל ביישובים, דרך חניונים ועד למפעלים.
     

  • שערים חשמליים כנף – אלו הם שערים בעלי משקל נמוך יחסית הנעים על ציר ועשויים בדרך כלל מאלומיניום, ברזל או פלדה. הם מספקים פתרון מצוין למקומות בעלי כניסות עם שוליים צרים, ובעיקר נפוצים בבתים פרטיים.

  • סוגים נוספים – מלבד האמור לעיל קיימים עוד סוגים של שערים חשמליים, ביניהם שערי פשפש ושערי הרמה המספקים מענה לצרכיו הייחודיים של הלקוח הפרטי או העסקי.

 

מגוון רחב של אפשרויות

חשוב להדגיש כי כל סוג של שערים חשמליים ניתן להתאמות שונות, ועשוי להגיע בשלל דגמים, עיצובים, תוספות, חריטות, אפשרויות שליטה וסוגי מנועים. לבחירה בשער הנכון עבורכם יש לפנות אל חברות המתמחות בייצור והתקנת שערים חשמליים כדוגמת רוטנשטיין חוסם.

צור קשר

לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר כעת ונשמח לעמוד לשירותכם

רוטנשטיין חוסם - שערים חשמליים

טלפון: 050-262-8667

משרד: 077-7907800

פקס: 077-7512020

שערים חשמליים, תריסי גלילה, בכל חלקי הארץ, בדרום,בצפון,במרכז,בשרון,בתל אביב,פעמי תש"ז לכל חלקי הארץ

הדף הראשון -בנייה, קידום אורגני ניהול קמפיינים ממומנים  אסף דורי